Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zajęcia dodatkowe

W trosce o wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci przedszkole współpracuje ze specjalistami, w ramach których realizuje różnorodne formy wsparcia dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

 • Gimnastyka korekcyjna – mgr Tomasz Walicki
  Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (dla wszystkich dzieci).
  Opłacane są przez Urząd Miasta Łodzi z budżetu jednostki.

 • Język angielski – mgr Małgorzata Cuper – Konwerska.
  Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (dla wszystkich dzieci) i wynikają z zapisów podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
  Opłacane są przez Urząd Miasta Łodzi z budżetu jednostki.
 • Rytmika – mgr Aneta Skrzypczak
  Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu (dla wszystkich dzieci).
  Opłacane są z funduszu Rady Rodziców.
 • Religia – mgr Lilia Skutnik – Fidos
  Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (dla dzieci przygotowujących się do szkoły) i wynikają z zapisów podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
  Opłacane są przez Urząd Miasta Łodzi z budżetu jednostki.

  Ponadto w naszym Przedszkolu odbywają się:
  przedstawienia teatralne, spotkania baletowe, koncerty muzyczne, spotkania z ludźmi reprezentującymi różne zawody i zainteresowania. Dzieci starsze biorą udział w cyklicznych wyjazdach poza Przedszkole, a Dzieci młodsze dwa razy do roku.