Podziękowania
Wszystkim, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą, pomysłami i doświadczeniem oraz wspierają nas dobrym słowem, zaangażowaniem i pomocą serdecznie dziękujemy!
Rok szkolny 2025/2026
Serdecznie dziękujemy Rodzicom:
– Tytusa z Gr. I – za książeczki do sali,
– Liwii i Brunona z Gr. I – za kubeczki, talerzyki, artykuły biurowe i papiernicze,
– Tymona z Gr. I – za książki do bajkoterapii dla dzieci, materiały kreatywne do prac plastycznych,
– Tosi z Gr. I – za książeczki dla dzieci,
– Ali z Gr. I – za klocki,
– wszystkim Rodzicom z Gr. I – za kubeczki, ręczniki papierowe, sadzonki do ogrodu, papier ksero oraz wszelką pomoc w działaniach na rzecz grupy,
– Antosia z Gr. II – za zabawki do piaskownicy, klocki Lego, kulki tłuszczowe dla sikorek, puzzle, sadzonki kwiatów,
– Ani z Gr. II – za kasztany, płyty do zajęć plastycznych,
– Lei z Gr. II – za orzechy dla wiewiórki, papier ksero, puzzle, nasiona,
– Filipa z Gr. II – za kubeczki papierowe, papier ksero, wiatraczek do ogrodu, sadzonki kwiatów,
– Basi z Gr. II – za piankowe figurki do malowania, auto do ogrodu, papier ksero, sadzonki kwiatów i pomidorów,
– Ali z Gr. II – za książki, pomoc dydaktyczną do rozpoznawania emocji i do mycia zębów, książeczkę do rysowania,
– Józka z Gr. II – za czapeczkę misia do zabawy, "smyczki" dla dzieci, katalogi i figurki,
– Maćka z Gr. II – za układanki, papier ksero, sadzonki kwiatów,
– Wiktora z Gr. II – za materiały plastyczne, papier ksero,
– Kaliny z Gr. II – za książki, drewniane laleczki do ubierania, gry językowe,
– Frania i Tadzia z Gr. II – za książki, kolorowanki, papier ksero, nasiona, sadzonki kwiatów,
– Jagny z Gr. II – za puzzle, kartki, kolorowanki, gry, drewnianą farmę,
– Marcelinki z Gr. II – za kolorowanki,
– Zosi z Gr. II – za kolorowanki, nasiona,
– Leona z Gr. II – za duże kartony do prac plastycznych,
– Julka z Gr. II – za sadzonki kwiatów,
– Emmy z Gr. II – za sadzonki kwiatów,
– wszystkim Rodzicom z Gr. II – za sfinansowanie zakupu dywanu i dużych pojemników plastikowych,
– Michasi z Gr. III – za papier ksero, mazaki, zorganizowanie zakupu i dowozu sadzonek do ogrodu, wiatraczki do skrzynek z rabatkami,
– Oliviera z Gr. III – za chusteczki higieniczne, papier ksero, ramki dekoracyjne do prac plastycznych,
– Adasia z Gr. III – za kartki do rysowania, artykuły plastyczne, chusteczki nawilżone, chusteczki higieniczne,
– Ali z Gr. III – za kartki,
– Mai z Gr. III – za papier ksero,
– Adasia z Gr. III – za artykuły papiernicze, materiały plastyczne, pomoce dydaktyczne,
– Igi z Gr. III – za ołówki, naklejki, bibułę, układanki, drewniane ozdoby choinkowe do malowania dla wszystkich dzieci, książki, puzzle, drewniane ozdoby wielkanocne dla dzieci,
– Leosia z Gr. III – za chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, drewniane zabawki, papier kolorowy, przybory plastyczne, drewniany zamek do zabawy,
– Wojtka z Gr. III – za chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone,
– Mai z Gr. III – za artykuły papiernicze, ciastka, plakat informacyjny do ogłoszeń dla rodziców, mazaki, papier ksero,
– Tosi z Gr. III – za pieczątki, bransoletki z cukierków dla wszystkich dzieci, kartki do rysowania,
– Laury z Gr. III – za materiały plastyczne i dekoracyjne, kubki i farby do ceramiki,
– Leosia z Gr. III – za papier ksero,
– Zosi z Gr. III – za karty do gry, klocki magnetyczne,
– Jasia z Gr. III – za papier ksero,
– Nikosia z Gr. III – za tor samochodowy, kolorowanki,
– Hani i Zosi z Gr. III – za zabawki do grupy,
– Michasi z Gr. IV – za kredy, ozdoby wielkanocne,
– Zosi z Gr. IV – za układanki, pomoc dydaktyczną,
– Poli z Gr. IV – za puzzle, cukierki, chrupki styropianowe, książeczki, zabawki, klocki, podest do toalety, sadzonki do ogrodu,
– Tymona z Gr. IV – za zakładki do książek, sadzonki do ogrodu,
– Mai z Gr. IV – za cukierki, naklejki dla dzieci,
– Mai z Gr. IV – za rękawice ogrodnicze,
– Bruna z Gr. IV – za książeczki,
– Poli z Gr. IV – za tekturki, papier,
– Laury z Gr. IV – za kredki, papier ksero,
– Fabiana z Gr. IV – za sadzonki do ogrodu,
– Ali z Gr. IV – za telefon,
– Wiktora z Gr. IV – za sadzonki do ogrodu,
– Julii i Maćka z Gr. IV – za mazaki,
– Szymona z Gr. V – za kasztany,
– Jasia z Gr. V – za kasztany, artykuły papiernicze i biurowe,
– Kazika z Gr. V – za ręczniki, kubeczki, lawendę, gry edukacyjne, puzzle,
– Jasia z Gr. V – za papier ksero, ręczniki, kubeczki,
– Marka z Gr. V – za ręczniki papierowe, sadzonki do ogrodu,
– Olgi z Gr. V – za sadzonki do ogrodu,
– Franka z Gr. V – za chusteczki higieniczne, ręczniki,
– Janinki z Gr. V – za kasztany, sadzonki do ogrodu,
– Emilki i Wojtusia z Gr. V – za klocki drewniane, puzzle, układanki drewniane,
– Julii z Gr. V – za baterie, puzzle dla dzieci,
– Rity i Kostasa z Gr. V – za cebulki kwiatów,
– Elizy z Gr. V – za sadzonki do ogrodu,
– Heli i Lili z Gr. V – za nasionka i sadzonki do ogrodu, serwetki wiosenne, soki, paluszki,
Ponadto dziękujemy:
- Radzie Rodziców – za zakup stojaków na rowerki i codzienne wsparcie działań Przedszkola,
- mamie i cioci Filipa z grupy II – za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych dla Dzieci we wszystkich grupach,
- wszystkim Rodzicom – za przygotowanie i organizację Uroczystości Wigilijnej w grupach,
- Rodzicom, którzy włączyli się w akcję zbiórki pluszaków i artykułów papierniczych,
- wszystkim Rodzicom za organizację Pikniku Rodzinnego w ogrodzie oraz zaangażowanie aktorskie w bajkę dla Dzieci,
- Rodzicom Jagienki z grupy II – za ogromną pomoc i zaangażowanie w organizację atrakcji dla Dzieci podczas Pikniku Rodzinnego: popcorn, tunel z balonami, bajka dla Dzieci,
- Rodzicom Marcela z grupy IV – za lody dla wszystkich Dzieci z okazji Dnia Dziecka,
- Rodzicom, którzy włączali się w akcje charytatywne na terenie przedszkola.
Podziękowania kierujemy także do wszystkich,
którzy włączają się w działania na rzecz Przedszkola,
a chcą pozostać anonimowi
Rok szkolny 2024/2025
Serdecznie dziękujemy Rodzicom:
– Jagody z Gr. I – za puzzle,
– Zuzi i Wiktorii z Gr. I – za układanki „Domino”,
– Niny z Gr. I – za przeprowadzenie warsztatu muzycznego dla dzieci idących do szkoły, papier ksero,
– Jeremiego z Gr. I – za ozdoby, tekturowe koła przestrzenne do działań manualnych,
– Ali z Gr. I – za uszycie kotylionów dla całej grupy z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, puzzle,
– wszystkim Rodzicom z Gr. I – za przygotowanie i organizację Uroczystości Wigilijnej w grupie,
– Zosi z Gr. II – za puzzle, klocki, układanki, książeczki, gry, lalki, jajka steropianowe, dużą kuchnię do zabawy tematycznej,
– Felka z Gr. II – za owoce, książkę o smokach, karmnik dla ptaków do ogródka, książeczki do kolorowania dla całej grupy, tory samochodowe, drewnianą gablotę na auta,
– Michasi z Gr. II – za papier ksero,
– Filipa z Gr. II – za torebki foliowe, kubeczki,
– Leosia z Gr. II – za memory,
– Józia z Gr. II – za artykuły plastyczne,
– Maćka z Gr. II – za liczydło, sudoku, kolorowanki, karty pracy,
– Antosia z Gr. II – za karmniki dla ptaków, ziarna, budki lęgowe, książeczkę o ptakach i ich karmieniu, dinozaury, książeczki, gry logopedyczne, koparkę do ogródka,
– Basi z Gr. II – za pianki do prac plastycznych, folie samoprzylepne, materiały plastyczne,
– Ani z Gr. II – za zabawki, układanki, tory kulkowe,
– Kalinki z Gr. II – za gry, puzzle,
– Kuby z Gr. II – za konewkę do kwiatów,
– wszystkim Rodzicom z Gr. II – za przygotowanie i organizację Uroczystości Wigilijnej w grupie,
– Igi z Gr. III – za bibułę,
– Michasi z Gr. III – za papier ksero,
– Niny z Gr. III – za plastry opatrunkowe,
– Adasia z Gr. III – za owoce, płaszcze przeciwdeszczowe na wycieczkę dla całej grupy,
– Tadzia z Gr. III – za liczydło, papier ksero,
– Oliviera z Gr. III – za artykuły dekoracyjne do prac plastycznych,
– Alana z Gr. III – za gry, puzzle, płyty z bajkami do słuchania,
– Klary z Gr. III – za papier ksero, mazaki,
– Jasia z Gr. III – za zorganizowanie zakupów i dostarczenie sadzonek do kwietnika grupy III w ogrodzie przedszkolnym,
– wszystkim Rodzicom z Gr. III – za przygotowanie i organizację Uroczystości Wigilijnej w grupie,
– Mariki z Gr. IV – za papier ksero, kleje, kolorowe kartki, tubki owocowe, rybki do akwarium, pokarm dla rybek,
– Michasi z Gr. IV – za kasztany, żołędzie, cukierki,
– Poli z Gr. IV – za zabawki, puzzle, materiały plastyczne, ciasteczka,
– Laury z Gr. IV – za papier ksero, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane,
– Zacharego z Gr. IV – za czekolady,
– Emilki z Gr. IV – za ciasteczka, materiały plastyczne, szablony,
– Wiktora z gr. IV – za cukierki,
– Lioszy z Gr. IV – za "ptasie mleczko",
– Antosia i Marcela z Gr. IV – za lody dla wszystkich dzieci z przedszkola z okazji Dnia Dziecka,
– wszystkim Rodzicom z Gr. IV – za przygotowanie i organizację Uroczystości Wigilijnej w grupie,
– Marka z Gr. V – za czekoladki,
– Franka z Gr. V – za maliny, zabawkę edukacyjną,
– Marysi z Gr. V – za maliny, truskawki,
– Hani i Jasia z Gr. V – za papier ksero, pączki,
– Oldze z Gr. V – za słone przekąski, płytę do słuchania,
– Helence z Gr. V – za żelki, pączki, czekoladę dla dzieci, hiacynty do grupy,
– Mateuszowi i Mariuszowi z Gr. V – za naklejki,
– wszystkim Rodzicom z Gr. V – za przygotowanie i organizację Uroczystości Wigilijnej w grupie,
Dziękujemy Rodzicom, którzy aktywnie włączali się
w akcje charytatywne organizowane na terenie naszego Przedszkola
oraz za wsparcie w realizacji projektu „Łódź Ratunkowa”.
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom
za przygotowanie i organizację "Pikniku Rodzinnego"
oraz wspaniałą zabawę!
Dziękujemy również wszystkim Rodzicom,
którzy włączyli się w akcję zakupu kwiatów, sadzonek i cebulek
do kwietników grupowych w ogrodzie przedszkolnym!
Dziękujemy również wszystkim,
którzy włączają się w działania na rzecz Przedszkola,
a chcą pozostać anonimowi.

