Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa I - Zielona

Do naszej grupy uczęszczają dzieci zróżnicowane wiekowo – od 3. do 6. roku życia.

Opiekę nad nimi sprawuje dwóch wychowawców: Monika Matyjaszczyk – nauczyciel dyplomowany, logopeda i Katarzyna Wojtczak – Poros – nauczyciel kontraktowy oraz pomoc nauczyciela: Alicja Zuch.

Wydarzenia w grupie I

Tulipany

24.03.2023
Tulipany

Tulipany

24.03.2023

Nadejście wiosny inspiruje do obserwacji budzącej się przyrody. W ramach zajęć z cyklu "Wiosenne kwiaty", dzieci poznały wielozmysłowo tulipany. Stworzyły również prace plastyczne, prezentując wiosenne kwiaty.

Wiosenne ptaki

23.03.2023
Wiosenne ptaki

Wiosenne ptaki

23.03.2023

Na powitanie wiosny dzieci przypomniały gatunki ptaków przylatujących do Polski oraz tych zamieszkających nasz kraj przez cały rok. Przygotowały pracę plastyczną przedstawiającą ptaki, jako jeden z symboli budzącej się wiosną przyrody.

Powitanie wiosny

21 marca dzieci przywitały kalendarzową wiosnę. W ramach zajęć utworzyły plakat poznajac najważniejsze cechy aktualnej pory roku. Wykonały pracę z materiałem rozwojowym o tematyce wiosennej.

Zabawy oddechowe

Dziś w ramach zajęć profilaktycznych "Oddycham nosem cały rok", dzieci wzięły udział w zabawach z piórkami. Tworzyły własne tory przeszkód dla piórek, a na zakończenie przygotowały kwiaty z piórkowych płatków.

Przebiśniegi

13.03.2023
Przebiśniegi

Przebiśniegi

13.03.2023

W ramach zajęć profilaktycznych "Oddycham nosem cały rok" dzieci z grupy I brały udział w zabawach sensorycznych z olejkami eterycznymi. Wpólnie zachwycaliśmy się różnymi zapachami, odgadywaliśmy, jaki zapach został umiesczony na wacikach kosmetycznych. Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną "Przebiśniegi".

Baśniowa Kawiarenka

8 marca dzieci 5 i 6 letnie uczestniczyły w wycieczce do Baśniwej Kawiarenki na spektakl pt. "O wilku, który nie chciał być zły". Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Dzień Kobiet

08.03.2023
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

08.03.2023

Dziś 8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Podczas tak miłego dnia dzieci brały udział w zabawach tanecznych, ruchowych, plastycznych. Chłopcy wręczyli dziewczynkom upominki.